Lokanta Miniature

LOKANTA MINIATURE

Anadolu’nun eşsiz mutfak kültürü, Lokanta Miniature’ün modern yorumuyla yeniden hayat buluyor, daha da zenginleşiyor! Her mevsim geçişinde, mevsimine özel içeriklerle yenilenen menüsü, yöresel tariflere sadık kalınarak hazırlanan tarifler ve keyifli atmosferiyle Lokanta Miniature, Adana, Çiğli, Denizli, Ege, Eskişehir, İskenderun, İzmir, Malatya ve Mersin Anemon Otelleri’nde sizleri benzersiz bir lezzet yolculuğuna davet ediyor!

Misyon

Lokanta Miniature, Türk mutfağının görkemli yemeklerini kendine has yorumu ile herkesle buluşturmayı ve geleceğe taşımayı hedefeler.

Anadolu Mutfağı

Lokanta Miniature menülerinde bölgesel araştırmalarla, Anadolu’nun zengin mutfak kültürünün orijinal reçeteleri kullanılır.

Lokalite

Lokanta Miniature lezzetleri, Anadolu’nun cömert coğrafyasının yöresel ürünleri kullanılarak hazırlanır.
Mevsimlik Ürün Kullanımı
En taze ve lezzetleri ve tatları deneyimlemeniz için Lokanta Miniature’nin menüleri yılda 4 defa, mevsiminde taze ürün kullanımı amacı ile değişir.

Sunum

Anadolu mutfağının geleneksel lezzetleri, aslına sadık kalınarak Lokanta Miniature’ün modern yorumu ile sunulur.

Coğrafi İşaret

Lokanta Miniature’ün menülerinde yer alan tariflerde coğrafi işaretli ürünler kullanılır.

ANADOLU LEZZETLERİ

Anadolu’nun eşsiz mutfak kültürü, Lokanta Miniature’ün modern yorumuyla yeniden hayat buluyor, daha da zenginleşiyor!

Tüm dünyaya ilham veren Anadolu mutfağının en özel lezzetlerini deneyimlemek için Adana, Çiğli, Denizli, Ege, Eskişehir, İskenderun, İzmir, Malatya ve Mersin Anemon Otelleri’nde bulunan Lokanta Miniature’e davetlisiniz!