Anemon Dünyası

Spa & Masaj

Spa & Masaj

Özel Fırsatlar

Otelimizde kına - düğün organizasyonlarında yapan misafirlerimize %25 indirim. Gelin hamamını otelimizde yapan gelinlerine ise kese, köpük ve masaj hediye.

aiaSPA Wellness Çiğli

Ruhun sonsuz zenginlik kaynağı aia SPAWELLNESS Asya mimarisi içerisinde harmanlandığı doğu mistizsmi ile benzerlerinden ayrılan olağanüstü bir mimariye sahiptir. 1400 m2 kapalı alan üzerinde kurulu SPA merkezi; Uzakdoğu motifleri süslenmiş SPA klasik, medikal, Bali, thai, yüz ve vücut bakımları, pilates salonu, fitness salonu, sauna, kapalı yüzme havuzu,jakuzi,buhar banyosu ile hizmetinizde… Uzakdoğulu yabancı uzman terapistler, estetik uzmanı, spor, pilates eğitmenleri tarafından hizmet verilen tesisten otel misafirleri ve üyeler faydalanabilmektedir.


Fitness Center ,Stüdyo Dersleri, Pilates, Reformer pilates, Crunch, Zumba, Step, Aqua gym, Fitball, SPA,  Klasik Masajlar, Uzakdoğu Masajları, Hamam Bakımları, Cilt Bakımları, Kapalı Yüzme Havuzu, Jakuzi, Hamam, Sauna, Buhar Odası, Dinlenme Alanları.

GALERİ

aiaSPA Wellness Samsun

Spa&Wellness alanında yerli ve yabancı profesyonel ekibi ile diğer Anemon Otelleri’nde de hizmet veren aiaSPA ,
misafirlerine dokunuşun farklılığını hissettiriyor. Tesiste %100 misafir memnuniyeti felsefesiyle, yerli ve yabancı uzman terapistler,
spor ve yüzme eğitmenleri ve uzman kadrosu ile hizmet verilen tesisten otel misafirleri ve üyeler faydalanabilmektedir. Sizi SPA merkezimizde büyülenmeye çağırıyoruz.
Yorgunluğunuzu atmanız için size sunduğumuz hizmetlerimiz:


Anadolu da SPA kültürünü yeniden şekillendiren ve her tesisinde aynı standartlarda hizmet veren aiaSPA ‘nın büyülü dünyasında sizi büyülenmeye davet ediyoruz.


SAMSUN aiaSPA Tesiste sunulan hizmetler: Fitness Center, SPA, Klasik Masajlar, Uzakdoğu Masajları, Dünya Masajları, Kapalı Yüzme Havuzu, Sauna, Buhar Odası, Dinlenme Alanları.

GALERİ

aiaSPA Wellness Malatya

Açık kapalı toplam 2500 m2 alana sahip olan SPA merkezimizde Spor, Sağlıklı yaşam ve vücut bakımları gibi birçok hizmeti bir arada bulabileceksiniz.
aiaSPAWELLNESS felsefesi vücudun bedenen ve ruhen bir bütün olarak sağlıklı ve zinde olmasını kapsamaktadır.
Bu bütünün temelinde, doğaya olan saygı sağlıklı ve kaliteli yaşam,doğal güzellik ve hayattan zevk almaktır.
aiaSpaWellness merkezleri huzur ve dinginliği,sağlıklı ve dinç bir yaşantıya dönüştürmeyi sizlere hissettirmeyi amaç edinmiştir.


Anemon Malatya size ve sevdiklerinize aiaSpaWELLNESS ile üstün teknoloji aletler sunuyor.
Yorucu bir günün sonunda konuklarımız geleneksel Türk Hamamında, buhar banyolarında yada masaj odalarında kendilerini şımartabilir.
Açık –kapalı yüzme havuzlarımızda rahatlayabilirler.
Geleneksel Türk kültürünü yansıtan çağdaş, hijyenik ve özenli hizmeti ile Türk hamamı ve sauna vücuduna özen gösterenler için özel bir mekan.
Bayanlara ve erkeklere sauna, buhar odası, Türk hamamı kullanım sonrası Kese,köpük masajı ve kabak lifi ile gözeneklerin açılması ile yapılan vücut bakımı servisleri yaz kış rahatlamanızı sağlayacak tüm özellikleri sunmaktadır.


Uzmanlara göre düzenli yapılan kese ve masajlarla vücudun nefes alışverişinin daha rahat ve akıcı bir hale getirmekte, kan dolaşımının yeterli olmamasından kaynaklanan ağrıların giderilmesinde zincirleme bir reaksiyonla kan dolaşımının düzenli hale gelmesinde önemli bir rolünün olduğu öngörülmektedir.
aia SPAWELLNESS da vücut ve zihin için eksiksiz bir SPA deneyimine yönelik olarak doğal terapiler ve Klasik masaj, Aroma terapi masajı, Spor masajı, Medikal masaj, Refleksoloji, Geleneksel Bali Masajı, Dört el masajı(mandara), Derin Asya masajı gibi doğal masaj terapileri uzman terapistlerimiz tarafından sunulmaktadır. aia SPAWELLNESS merkezimizde kendinizi yenilerken,gerekli olan enerjinizi Vitamin bar da yudumlayacaksınız.
Yorgunluğunuzu atmanız için size sunduğumuz hizmetlerimiz;


Fitness Center, SPA, Klasik Masajlar, Uzakdoğu Masajları, Hamam Bakımları, Açık Yüzme Havuzu, Kapalı Yüzme Havuzu, Hamam, Sauna, Buhar Odası, Dinlenme Alanları, Aktivite Alanları, Tenis Kortu, Basketbol Sahası.

GALERİ

aiaFitness İskenderun

Spa&Wellness alanında yerli ve yabancı profesyonel ekibi ile diğer Anemon Otelleri'nde de hizmet veren aia FITNESS , misafirlerine dokunuşun farklılığını hissettiriyor. Tesiste %100 misafir memnuniyeti felsefesiyle, yerli ve yabancı Uzman Terapistler, Estetik Uzmanları, Spor, Dans, Yüzme ve Yoga Eğitmenleri, Diyetisyen Hekimlerce hizmet verilen tesisten otel misafirleri ve üyeler faydalanabilmektedir.Anadolu da SPA kültürünü yeniden şekillendiren ve her tesisinde aynı standartlarda hizmet veren aia FITNESS 'ın büyülü dünyasında sizi büyülenmeye davet ediyoruz.


Tesiste sunulan hizmetler: Fitness Center, SPA, Klasik Masajlar, Buhar Odası, Sauna, Dinlenme Alanları.

GALERİ